Teach the World to program zagranicznych praktyk edukacyjnych w Turcji, Chinach, Kolumbii i Kostaryce.

Jest otwarty dla studentów 3-ciego roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów z: filologia angielska, sinologia, turkologia, anglistyka i podobnych całej Polski.

Praktyki edukacyjne polegają na nauce języka angielskiego dzieci lub szkołach językowych, instytucjach i organizacjach. Praktyki te są płatne, wynagrodzenie jest to zwykle średnia krajowa brutto. Zapewniamy przygotowanie do wyjazdu od strony merytorycznej, oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem. Włącznie z pomocą w załatwieniu ubezpieczenia i mieszkania w miejscu, do którego praktykant wyjeżdża.

W ramach programu można wyjechać do Turcji, Chin, Kolumbii lub Kostaryki, wybór zależy tylko od Ciebie.

Praktyki edukacyjne to praktyki dłuższe, czas trwania to ok. 6 miesięcy, można znaleźć oferty praktyk trwające do roku czasu. Czas jest jednak elastyczny i możesz dopasować go do swoich planów i potrzeb, bowiem to Ty wybierasz w którym miesiącu chcesz wyjechać.

Zespół prowadzi Międzynarodowy Program Praktyk i Wolontariatu. Podczas tego czasu tysiące studentów na całym świecie obdarzyło nas zaufaniem i spełniło swoje marzenie, zdobywając egzotyczne doświadczenie zawodowe.

W czasie praktyki będziesz miał możliwość zdobycia egzotycznego doświadczenia zawodowego, uzyskania ciekawej pozycji w CV, która pozwoli Ci zabłysnąć pośród innych kandydatów. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego praktyka edukacyjna jest doskonałą szansą by je zdobyć, szczególnie w nauczaniu, edukacji i szkoleniach.

Masz również możliwość poprawienia swoich umiejętności językowych, sztuki prezentacji, zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku a także nawiążesz nowe przyjaźnie, często na całe życie.

Dodatkowo poznasz miejsca, które Twoi znajomi znają wyłącznie z mapy.